Czym jest Greinplast Ceramic? powrót

Greinplast Ceramic to kolekcja farb ceramicznych powstała z połączenia najnowszej technologii oraz ponadczasowej kolorystyki. Parametry techniczne pozwalają wykorzystać ją w miejscach często i intensywnie użytkowanych, na powierzchniach narażonych na zabrudzenia i otarcia.

Podwyższona wytrzymałość czyni ten produkt niezwykle użytecznym. Powłoka nano ceramiczna, którą tworzy na malowanej powierzchni, chroni ściany przed plamami i zabrudzeniami. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami farby oraz zapraszamy do skorzystania z porad i podpowiedzi dotyczących wykorzystania kolorów w otoczeniu. 

Kolekcja gotowych kolorów pod nazwą „Nowocześnie i elegancko” to swego rodzaju kontynuacja istniejącej wcześniej kolekcji farb lateksowych „Klasycznie i elegancko”. Kolorystyka tej kolekcji została dobrana na podstawie analiz sprzedaży farb barwionych oraz obserwacji trendów w aranżacji wnętrz. W ten sposób wybrano 60 propozycji wyjątkowych kolorów, spośród których każdy może wybrać kolor dla siebie.

powłoka nanoceramiczna 1 klasa odporności na ścieranie plamoodporna
Greinplast Elegance